Головна навігація
Прес-релізи

Прес-релізи

Спеціальні умови на придбання Cayenne, Macan і 911 Порше Центр Львів пропонує спеціальні умови на придбання моделей 911, Сayenne та Macan з вигодою до 16%*.

 

Що перетворює спортивний автомобіль у Porsche? Бездоганні технічні характеристики? Так, але не тільки. Велику роль відіграють також традиції та концепції, які беруть свій початок у автоспорті та при цьому пристосовані до щоденних поїздок. Це двигуни, які мають найкращі показники потужності та водночас економічності. Це системи, які допомагають вам зосередити увагу на головному – на емоціях від керування. На незабутніх враженнях в кожній подорожі.

Порше Центр Львів пропонує спеціальні умови на придбання моделей 911, Сayenne та Macan. Вигода при придбанні на спеціальних умовах складає до 16% в залежності від модифікації автомобіля у порівнянні з попереднім ціновим позиціюванням.  

Спеціальні умови розповсюджуються на визначений перелік автомобілів, наявних на складі в Україні. Перелік автомобілів можна дізнатися в  дилерському центрі Порше Центр Львів.

Строк дії пропозиції на авто з 03 серпня до 31 грудня 2017 року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів.

Скористайтесь зручною програмою кредитування WINNER FINANCE від компанії «Віннер Імпортс Україна» та банків-партнерів. Деталі програми тут.

Зробіть реальністю вашу мрію про спортивний автомобіль завдяки рішенням, які ми пропонуємо. 

Деталі у Порше Центр Львів, вул. Дж. Вашингтона, 8, тел.: (032) 256-0-911

11.08.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Львів.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.