Головна навігація
Прес-релізи

Прес-релізи

Як стати власником нового Cayenne? Весна - чудовий час почати нові стосунки з новим авто. Особливо, коли це Porsche Cayenne.

 

 

Відкритий до пригод, Cayenne із динамічним дизайном та новим поколінням потужних турбодвигунів вражає з перших хвилин за кермом. Вправний у місті та універсальний на бездоріжжі, комфортний під час тривалих подорожей та стрімкий у коротких спринтах, Cayenne додає нових барв у Ваше насичене життя.

Прийшов час перевести Ваші стосунки з Porsche на новий рівень:
1. Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та 3 роками гарантійного обслуговування від 2 282 000 гривень* у замовлення.
2. Спеціальні комплектації Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та фіксованим переліком додаткових опцій від 2 482 000 гривень** в наявності на складі в Україні.
3. Обмін вашого поточного Cayenne на новий по програмі Porsche Approved*** у замовлення чи зі складу в Україні.
4. Обирайте свій Cayenne від 0,01%* річних за спеціальною пропозицією 

 Отримайте Вашу персональну пропозицію вже зараз.

Отримати пропозицію

 

ТОВ «Лемберг Авто». Код ЄДРПОУ 39007993. Порше. Штутгарт. Кайєн.*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.**Вартість автомобіля вказана для моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання, станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Повний перелік обладнання автомобіля уточнюйте у офіційного дилера «Порше Центр Львів». Надані розрахунки є попереднім та вимагають уточнення у офіційного дилера «Порше Центр Львів». Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. Авто на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих в салоні офіційного дилера «Порше Центр Львів». Деталі у офіційного дилера «Порше Центр Львів».

07.03.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Львів.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.