Головна навігація

Macan

Концепція Macan

Ми довели, що не наслідуємо  тенденції, а творимо власні історії пригод. Це історія компактного SUV, що ідеально поєднує спортивність, дизайн та повсякденну практичність – нового Macan.

Дизайн

Для нас естетика – це не просто зовнішній вигляд. Це спосіб самовираження.

Особливості та функції

Екстер’єр
Екстер’єр

Динамічна зовнішність Macan однозначно демонструє, що це – спортивний автомобіль. Змінений дизайн задньої частини візуально розкриває потужність цієї моделі. Нові характерні задні ліхтарі у формі смужки підкреслюють логотип Porsche – неначе чітка лінія під підписом. Нові чотирьохточкові стоп-сигнали додають функціональності та прикрашають автомобіль.

Широкі плечі над задніми колесами нагадують про 911 і служать ще однією візуальною демонстрацією стійкості нового Macan.

Профіль теж виконано у типовому стилі Porsche. В даному ракурсі ракурсі форми кузова нагадують напружені м’язи – неначе в хижака, готового до стрибка. Лінія даху йде вниз, як у купе, створюючи характерний контур спортивного автомобіля з високими аеродинамічними якостями. Наші дизайнери називають цей елемент Рorsche flyline.

Інтер’єр
Інтер’єр

Якщо ви шукаєте безліч пригод, вам, звісно, знадобиться панорамний огляд. Спортивні передні сидіння створюють відчуття, типові для Macan: хоча ви сидите високо, все одно не втрачаєте зв’язку з дорогою.

Як виробник спортивних автомобілів, ми розуміємо, що автомобіль має бути єдиним цілим із водієм. Тож ви не просто сидите в Macan, а неначе зливаєтесь з ним завдяки архітектурі цього автомобіля.

Через тривимірне розташування засобів керування салон цього автомобіля нагадує кабіну гоночного боліда. Відстань між стандартним багатофункціональним кермом та селектором коробки передач PDK (Porsche Doppelkupplung), а також між основними функціональними елементами автомобіля є надзвичайно малою завдяки нахиленій центральній консолі, типовій для спортивних моделей. Запалювання розташовано ліворуч – це ще одна особливість Porsche.

А ось цією функцією ми особливо пишаємося – новий 11-дюймовий сенсорний екран системи  Porsche Communication Management (PCM). Ця новинка має роздільну здатність fullHD та гнучке налаштування стартового екрана. Нове інтуїтивно зрозуміле меню робить доступ до головних функцій ще швидшим.

Динаміка та керованість
Динаміка та керованість

Це вже не просто засіб пересування. Ми використовуємо автомобілі не лише для того, щоб доїхати з точки A до точки B. На шляху до пункту призначення на вас чекає море відкрить і вражень. Ми хочемо щосекунди відчувати, що життя б’є ключем: на дорозі та у спортивному автомобілі.

У центрі уваги завжди залишаються швидкість і потужність. Як і можна очікувати від справжнього спортивного автомобіля.

Але Porsche дарує більше, ніж просто потужність. Наприклад, активна система повного приводу Porsche Traction Management (PTM) забезпечує зчеплення, безпеку, надзвичайне рульове керування та фантастичну керованість. Вона переконливо демонструє, що інженери Porsche залишаються вірними традиціям.

А як щодо комфорту? Авжеж, його також удосталь, що відчувається в усіх функціях керування та спортивної їзди. Додаткова пневмопідвіска гарантує постійну висоту кузова на будь-якій поверхні. Система Porsche Active Suspension Management (PASM) активно й безперервно регулює жорсткість амортизаторів. Для кожного колеса. Результат? Підвищені рівні комфорту та спортивності для всіх людей в автомобілі.

Комфорт
Комфорт

Як на нас, спортивний автомобіль має тішити всі органи чуттів. Але ендорфіни – це не просто результат їзди на високій швидкості та викиду адреналіну. Завдяки  опціональному оздобленню салону розкішною шкірою новий Macan викличе у вас ейфорію, як тільки ви опинитеся всередині. А нахилена центральна консоль поруч з опціональним багатофункціональним спортивним кермом GT підсилить атмосферу спортивного автомобіля.

Для ваших вух ми також приготували подарунок: опціональна спортивна вихлопна система робить типовий звук Porsche ще потужнішим. Доречі, про звукові характеристики: аудіосистеми BOSE® Surround Sound і Burmester® High-End Surround Sound пропонуються для моделей Macan як опції.

Насолоджуючись їздою, ви можете дихати вільно: тризонна автоматична кліматична система встановлюється як стандартне обладнання. Крім того, ми пропонуємо оціональний іонізатор, що   додатково очищує повітря, поліпшуючи ваше самопочуття.

Конфігуратор

Споживання пального та викиди

Новий Macan
8,1
л/100 км
185
г/км
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Львів.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.